O nás

Naše obchodní společnost  vznikla spojením činností několika samostatných subjektů, které podnikali v oblasti kompletního servisu šikmých střech a různých tesařských prací až po dřevostavby, již od roku 1998. Aby se zajistila konkurenceschopnost těchto subjektů, transformovaly se ve společnost WOODWORK Service s. r. o..

Výhodou pro klienty je především lepší ekonomické zázemí společnosti, politika certifikátů kvality na evropské úrovni, stejně  jako bezproblémový průběh realizovaných zakázek ve smluvených termínech a v požadované kvalitě.

Firma WOODWORK Service s. r. o. má charakter rodinné firmy s tradicí ve stavebních řemeslech, tudíž hledíme velikou měrou na dobré jméno společnosti, které snoubí kvalitu, profesionální přístup a spokojenost klienta.

Specializujeme se na dodávky různorodých tesařských konstrukcí od jednoduchých sedlových střech, přes střechy pultové, drobnou zahradní architekturu, až po složité konstrukce. V současné době jsme schopni dodávat kompletní stavby na klíč. Vše prováděné dle platných norem.

  • Dodavatele materiálu vybíráme z řad prověřených českých a slovenských firem, které splňují poměrně náročné podmínky stanovené vnitropodnikovými předpisy ohledně řízení kvality stavební výroby.
  • Pokrývačské a klempířské práce jsou prováděny s plynulou návazností na tesařskou činnost, tak aby se předešlo jakékoli skáze na krovech střechy.
  • Střešní krytiny a různé příslušenství ke střechám je dodáváno renomovanými výrobci jako jsou například KM Beta, Tondach, Bramac či Velux.

 

Stavební činnost

Bezchybné a kvalitní provedení tesařských prací zajistí dlouhodobou stabilitu konstrukce.

Číst více

Suchá výstavba

Suchá výstavba je moderní technologie s minimálním výskytem mokrých procesů.

Číst více

Realitní činnost

Nabízíme k prodeji i vlastní realizované projekty.

Číst více

PETR KUDLIČKA

vedoucí kanceláře

kancelar@wood-work.cz

+420 702 000 177

Ing. LUKÁŠ SPÁČIL

jednatel společnosti

lukas.spacil@wood-work.cz

+420 774 162 675